.

beibehang de papel parede Обичај mural wallpaper-3d тигар зима снег фото позадина тапети за ѕидови 3 d ѕид хартија

beibehang de papel parede Обичај mural wallpaper-3d тигар зима снег фото позадина тапети за ѕидови 3 d ѕид

1440.00
DEN 734.00 -49 %

Износ
Това е достапна

Ве молиме кажете ни информации најчесто поставувани ПРАШАЊА : Било која големина е целокупната шема? YES
Wallpaper Галерија
Данок : "Ние не сноси никаква царина Топло потсетување : Поради светлина, display settings и други фактори, може да доведе до мала разлика помеѓу сликата и вид на боја, ве молиме погледнете ги деталите за детали, конечната боја на стоката во вид преовладуваат Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.Треба да се цел Количество : 5 ПРАШАЊА : Што оваа позадина? Ова е слика за позадина.

Повеќе информации

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Број На Модел На:
564
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Тип:
Хартиените Тапети
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang