.

Ѓаволот Модната Панк Faux Кожа Мажите Воена Униформа Долго Јакни Steampunk Готски Црна, Црвена Есенски Зимски Палта Outerwears

Ѓаволот Модната Панк Faux Кожа Мажите Воена Униформа Долго Јакни Steampunk Готски Црна, Црвена Есенски Зимски

6186.24
DEN 5258.00 -15 %

Износ
Това е достапна


Плаќање
Начинот на кој ние ја прифати плаќања : Зачувам, Кредитна Картичка, Банкарски Трансфер, Web Money, Western Union, Money Gram
Превозот
1.Ние ги испратите стока на светот од страна на e Packet,Кина Пост Воздух Mail,DHL,TNT,EMS,SF EXPRESS.
2.Превозот со e Packet или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (под 2kg) е бесплатен ,Превозот од DHL, TNT, EMS, SF ЕКСПРЕС ќе биде обвинет,тоа обично трае 7-10 дена да пристигне
Повратни информации
Ние ќе остави позитивни повратни информации за секој клиенти,во исто време, ве молиме да поминат неколку минути за да се остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи, предизвика сите 5 ѕвезди позитивни feedbak е навистина impotant за нас. Ве молиме контактирајте со нас прво, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации , ние ќе се потрудиме да решаваат проблеми и да донесуваат купувачи да се чувствуваат задоволни, ви Благодариме!
Политика На Враќање
1.Ако купувачите не како објект или ако постои било избега, купувачите треба да контактирате со нас во рок од 2 дена по добивање на пратката. Ако постои било избега или оштетен, ве молиме да се земе слики на пакетот и го објектот и испратете ја на нас, по потврди проблем, ние ќе им понуди враќање на парите или замена.
2. Сите врати ставки треба да бидат во оригинално пакување и клиентите треба да се обезбеди следење на број по испраќање врати пратката.
3. Рефундирање ќе се направи по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
Забелешка
Поради светлосни ефекти ,следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои разлики во сликата и вистинската точка (оваа ситуација може да биде многу ретко), ви благодариме за вашето разбирање.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Крпеница
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Дебелина:
Стандард
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Панк Стилот
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
ЕВА ДАМА
Монтажни Дел:
Никој
Број На Модел На:
JKM117 JKM116
Декорација:
Панделки
Јака:
Пак надолу Јака
Тип:
Редовни
Маскирани:
No
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Материјал:
Faux Кожа
Состојба:
Нов со ознаки
Големина:
S M L XL XXL XXXL
Сезоната:
есен, зима
боја:
црна, црвена