.

Термо Електрични Actuator за Колектор во Рамките на тротоарите, Систем за Греење 230V за контрола радијатор NC

Термо Електрични Actuator за Колектор во Рамките на тротоарите, Систем за Греење 230V за контрола радијатор

662.40
DEN 629.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Електротермичка Actuator
Напон : AC230 V
Потрошувачка на енергија : 2 VA
Удар : 3мм
Работи Време : 3-5min
Вентил интерфејс : Капа орев M30*1.5 mm
Амбиентална Температура : -50~60 степен centigrade
Кабел Должина : 900mm
Домување Материјал : Анти-запаливи PC (анти-запаливи PA66 како внатрешни компоненти )
Заштитна Домување : IP54
Монтажа Позиција : Вертикална положба за да го 85° пад

Повеќе информации

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CE,CCC
Тип На Прекинувач:
Температурата Се Префрлите