.

НОГА DETOX SPA / БАЊА СО СЛУЧАЈОТ

НОГА DETOX SPA / БАЊА СО СЛУЧАЈОТ

DEN 7104.00

Износ
Това е достапна


НОГА DETOX SPA / БАЊА СО СЛУЧАЈОТ
Функција :
1. Со LCD дисплеј, лесна за проверка и контрола 2. Мултифункционален дизајн : времето на третманот селектирање, третман модалитет избор, поставување на лозинка и запис на операција време 3. Далеку инфрацрвени јаглен бамбус појас може да се управува во врска со јони detox нога спа, или од себе. 4. Висок квалитет низа, направени од не ' рѓосувачки челик и ABS пластика 5. 10 нерѓосувачки челик на низата и двоен ред калеми, наместо на една 6. Низата може да се користи за 50-60 сесии Подигнете го телото со рачка за вашиот удобен работен 7. А за носење за лесно мобилност и порамнување
Листа на Пакет :
Производ Слика :
Сертификат :
Фабриката Се Покаже :
Превозот :
Повратни информации :

Повеќе информации

Стандарден Напон:
110V, 220V
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Примена:
Нога
Материјал:
ABS
Број На Модел На:
HK-803
Пакет Големина:
65CM * 43CM * 33.5 CM ; 4pcs/картон
моќност:
50W
тековната:
0.5 A-2.5
Напон:
220V ( or 110V) / 50HZ (60HZ)
Сертификат:
CE&ISO13485
Својства :
Нога Massager; Телесна Тежина,Рехабилитација Терапија Материјали
Големина:
41CM * 29CM * 15.5CM (L*W*H)
Материјал:
Пластични
Гаранција:
1 година