.

35pcs слободен дух хартија умре сече за DIY scrapbooking/фото албум Декорација Занаети

35pcs слободен дух хартија умре сече за DIY scrapbooking/фото албум Декорација Занаети

191.52
DEN 172.00 -10 %

Износ
Това е достапна


Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!
Пакување : 35pcs/set
Одлична идеја за вашиот scrapbooking/картичка за изработка на проекти

Повеќе информации

Број На Модел На:
16121401
Материјал:
Хартија
Бренд Име:
KSCRAFT
Пакување:
35pcs/Set
Тип на производ :
Декорација
Пакување големина:
9*15cm