.

1 Buc Жените Дама Убавина Шминка Црниот Eyeliner Водоотпорен долготрајни Течни Око Лагер Молив Пенкало Сочинуваат Козметички Симпатична Алатка

1 Buc Жените Дама Убавина Шминка Црниот Eyeliner Водоотпорен долготрајни Течни Око Лагер Молив Пенкало Сочинуваат

40.32
DEN 32.00 -21 %

Износ
Това е достапна


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List".
Доколку ви се допаѓа нашата продавница, ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".
Ви благодарам многу и имаат убав ден !!! ^-^
1 BUC ЖЕШКА Жени Дама Убавина Шминка Црниот Eyeliner Водоотпорен долготрајни Течни Око Лагер Молив Пенкало Сочинуваат Козметички Симпатична Алатка
Одлично за секојдневна употреба, клубска или партија Совршен за двете професионална употреба или лична употреба Трајни перформанси парична казна Око Лагер Eyeliner течност Содржи голем број на природни растителни екстракти, брзо сушење формула Добар сјај, природни парична казна четка, може да биде обоен црно око линии, направи око контура повеќе шарм, заработите двоен око повеќе светла сонце Опис : Состојба : Brand New Eyeliner Боја : Црна Обвивка во Боја : Розова Тежина : Околу 6 g Рок на траење : 3 Години Големина : Околу 12 x 0.9 cm Пакет Содржина : 1 X Жените Црниот Eyeliner Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3 mm грешки поради прирачник за мерење. 2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме!
'

Повеќе информации

Бренд Име:
МИС РОУЗ
Формулирањето:
течни
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Корист:
Брзо/Брз Суви,Лесно да се Носат,Долго-траен,Природни
НЕТО-WT.:
2.5 g
Големина:
Full Size
Број На Модел На:
HG0323
Количина:
1
Состојка:
микс
Тип:
Eyeliner