.

Пост Модерна searchlight Кат Светлина tripod база злато хром абажур метал Креативни Ноќната ламба E27 led сијалица бесплатен превозот

Пост Модерна searchlight Кат Светлина tripod база злато хром абажур метал Креативни Ноќната ламба E27 led сијалица

DEN 14320.80

Износ
Това е достапна

-788.35 /комбо -853.21 /комбо
1 PCS Затворен пост модерна searchlight Ноќната осветлување златна боја хром боја tripod тело со E27 светилка носителот модерна креативни led подот светилка 6 W E27 led светилка топло бела 2800 K-3200 K,Natrual бела боја 4000 K-4500 K и Чиста бела 6000 K,AC85 V-240 V на текст
Име : модерната LED Ноќната кат светлина
Светилки носителот : E27 ,max 40 W
Извор на светлина : E27 6 W led светилка
Светла Боја : природна, бела 4000-4500 K,топло бела 2800 K-3200 K,чиста бела 6000 K, глобална напојување за AC100-240 V 50/60 Hz
Школка материјал : iorn тело и светлина нога е дрвен материјал
Светлината големина : Кол.75cmcm x H160cm,
Боја на каросеријата : хром и златна боја
животен век : >30.000 часа
Карактеристики :
1.Висока осветленост увоз LED чип,ладно извор на светлина,без ultravilet и инфрацрвени зраци зрачење
2.DC возачот,не strobe,не UV и IR зрачење
3.Дизајн за лесна,лесно да го инсталирате
4.железо телото,одлична термичка дизајн
Примена :
Се применува за местата : спална соба ,дневна соба,Хотели
Пакетот Вклучува
1 PCS LED подот светилка
1 PCS E27 6 W AC85 V-240 V текст LED светилка

Повеќе информации

Абажур Боја:
Хром, Злато
Боја На Каросеријата:
6W топло бела, 6W чиста бела, 6W natrual бела
Тип На Објект:
Кат Светилки
Заврши:
Железо
Стил:
Современа
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо,Дрво
Карактеристики:
Ноќната
База Тип:
E27
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Е Светилки Вклучени:
No
Гаранција:
две години
Сенка Тип:
Железо
Wattage:
6-10W
Бренд Име:
КУНГ
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
обложено
Број На Модел На:
NS020005
Осветлување Област:
5-10square метри
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1
кат светилка:
Searchlight
Ноќната:
пост модерна