.

црвено Задното Седиште Покрие Качулка Самостојна Седиште Качулка Задни За Хонда CBR 600 F4I CBR600 f4i 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 CBR600F4I

црвено Задното Седиште Покрие Качулка Самостојна Седиште Качулка Задни За Хонда CBR 600 F4I CBR600 f4i 2001

1434.24
DEN 1348.00 -6 %

Износ
Това е достапна


Одговара за Хонда CBR600 F4 I 2001-2007
На Задното Седиште Покрие Качулка
Седиштето Качулка Материјал : Високо Квалитетен Инјектирање ABS Пластика
Висок Квалитет На Боја Работа
Боја : Она што го гледате е она што ќе добиете за
Здраво Пријатели, добредојдовте да ја посетите нашата продавницата за повеќе боја

Повеќе информации

Тип На Објект:
Места & Клупи
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
CBR600F4i 2001-2007
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Бренд Име:
HXMT
Објектот Висина:
1inch
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS Пластика
боја:
Црвена
Карактеристики:
Седиштето Покрие Качулка