.

Бесплатен Превозот 200g/ml Удави Пластични Празни Huarache Рамен Шишиња тегла со Јасни Завртка капак Крем Празни Козметички Контејнери

Бесплатен Превозот 200g/ml Удави Пластични Празни Huarache Рамен Шишиња тегла со Јасни Завртка капак Крем Празни

DEN 2207.52

Износ
Това е достапна


Опис На Производот :
Бесплатен Превозот 200g/ml Браун Пластични Шишиња Тегла Бања Сол Ceram Лосион Pomade Око Гел Мал Примерок Пакување во Шишиња Тегла
Материјал Капак : Пластика ПП
Материјал : Пластични домашно МИЛЕНИЧЕ
Капацитет : 200g/ml
Пополни : 245g
Тежина : 38.9 g
Шише Устата дијаметар : 89mm
Димензии : Дијаметар : 92mm,Високи : 47mm
УПОТРЕБА : Да се спакуваат крем,мед ,Pomade и така натаму,
Шишето е не-токсични,Висок квалитет.
Ние имаме многу други козметички шише,
Добредојдовте да ја разгледате нашата продавница.
во однос на големината :
прирачник за мерење,контрола на грешка + - 2%,
Ако сакате да се купи големи количини,Не може да се одлучи,
тие може да биде мал износ на купување, како да се обиде,
Може да се избегнат спорови
Производ Слика :

Повеќе информации

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
LXPACKING КО
Големина:
200g/ml
Број На Модел На:
200g/ml Удави Пластични Шишиња Тегла
Материјал:
пластични домашно МИЛЕНИЧЕ
Големина:
200g/ml 92*47mm
боја:
Се удави