.

100pcs 3*3-10*10мм Светло Зелена Срце Облик Лабава Стакло камен Монистра Синтетички Камења

100pcs 3*3-10*10мм Светло Зелена Срце Облик Лабава Стакло камен Монистра Синтетички Камења

314.40
DEN 299.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Тежина Кубни Циркони VS Дијамант Карат Конверзија
Кубен Циркони Боја Шема
Синтетички Рубин Боја Шема
Синтетички Spinel Боја Шема Пакување & Испорака

Повеќе информации

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Срце Облик
Објектот Тежина:
20g/1000pcs
Број На Модел На:
Срцето Светло Зелена
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Материјал:
стакло скапоцен камен
министерството за здравство е скала:
6.5
Обликот:
Срце Облик
боја:
светло зелена
Големина:
3*3мм-10*10мм
Примена:
накит,види,прстен,нараквици,и слично
MOQ:
100pcs
Објектот Дијаметар:
3*3mm,6*6mm,7*7mm