.

2018 Симпатична Кадифен Зајакот Уво Headband Косата Клипови За Деца Девојки Headwear Коса Додатоци Свадба, Роденден Услуги

2018 Симпатична Кадифен Зајакот Уво Headband Косата Клипови За Деца Девојки Headwear Коса Додатоци Свадба,

DEN 955.20

Износ
Това е достапна


Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
Лесен и удобен за носење.
Модерен и не е лесно да падне.
Одлично за девојки подарок,Нова Година партија,роденден,детска коса декорација и така натаму.
Спецификација :
Боја : Бела и Розова
Материјал : Крпа
Модел : Зајакот Уво
Зајакот Уво Големина : За 7x5cm
Една големина одговара за сите.
Превозот компанија Estinated Време на Испорака за Следење Epacket 7-18 дена на Располагање Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-35 дена на Располагање Пост NL 12-25 дена на Располагање ЕМС 6-15 дена на Располагање на курирската служба DHL 3-8 дена на Располагање Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 20-60 дена не се Достапни Ние тестирани секое парче пред да се испраќаат до вас Ако не сте задоволни или објектот се неисправни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Враќање мора да биде во оригиналниот пакет, и со СИТЕ оригинални додатоци. Ако некој објект исчезнати, замена на трошоците ќе бидат одземени соодветно.Ве молиме контактирајте ја нашата услуга на персоналот пред да се врати Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ве молиме ни e-mail пред да замине негативна или неутрална повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Тип:
Hairbands
Одделот За Името:
Деца
Број На Модел На:
Кадифен Зајакот Уво Главата Обрачот
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Платно
BU:
BA7P20