.

5PCS Хајделберг печатење машина додатоци SM74 СМ/PM52 GTO52 Оригинални резервоарот за вода филтер кеса G2.196.1746

5PCS Хајделберг печатење машина додатоци SM74 СМ/PM52 GTO52 Оригинални резервоарот за вода филтер кеса G2.196.1746

DEN 8160.00

Износ
Това е достапна

5 PCS Хајделберг печатење машина додатоци SM74 СМ/PM52 GTO52 Оригинални резервоарот за вода филтер кеса G2.196.1746 Хајделберг печатење машина додатоци GTO52 SM52 PM52 SM74 оригиналниот филтер кеса G2.196.1746,високо-квалитетни,многу издржливи! Пакувањето вклучува : оригинален филтер кеса G2.196.1746 * 5.

Повеќе информации

Број На Модел На:
G2.196.1746 Оригиналот
Тип:
Други