.

Црна Боја 2018 Најновите Tulle Чипка Со Многу Камења Со Висок Квалитет Кабелот Чипка Guipure Чипка Африка Свадба Фустани За Жени 861

Црна Боја 2018 Најновите Tulle Чипка Со Многу Камења Со Висок Квалитет Кабелот Чипка Guipure Чипка Африка Свадба

2496.00
DEN 2371.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Добредојдовте на kalume продавница
ДОБРА ВЕСТ За нашите почитувани клиенти
Конечно,kalume01 сега може исто така да обезбеди ЧИПКА ТКАЕНИНА за нашите почитувани клиенти.Земете добар поглед и ве уверуваме дека ќе најдете нешто што ви интересира тука.
Уживајте во вашата шопинг време во kalume1
Производ Descripstion
Еве ги деталите за чипка ткаенини :
Објектот е во парк и се подготвени да брод
Состојба : нова и unworn
Материјал : 100% памук
Ширина : 50"/51"
Дизајн : Африкански дизајн
Материјал : voile ткаенина
Тежина : околу 2kilogram/5yards
Пакување : 5 дворови/парче,15 метри/пакет
Боја : мулти-боја како што е прикажано на фотографиите
Производи покажува :
Како да се купат преку Али express
Исплата се должи во времето на купување. За да купите објект,кликнете "Купи Сега" копчето. Ќе бидат насочени на работа и преку Али плати.
Откако ќе го завршите вашето купување за овој објект, ние ќе ги подготви стоката што го наредил и да се направи пратка што е можно поскоро (1-2days) .
За да се избегне доцнење, ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот адреса.вклучуваат име, поштенски код, телефонски број и адреса за испорака,на добивањето на адреса детали.
Купувачот совети
Превозот :
Бесплатен превозот, цел ќе бидат испратени од страна на DHL или FEDEX и ПРОЗОРЦИ обично.
Нормално објектот ќе пристигне во рок од 3-6 работни дена, откако беше објавено.
Политика На Враќање :
1. Враќање или Повраток е прифатена во рок од 5 дена, ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса.
2.За да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухопловната, такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачот.
3. Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба, Ако тоа не се вклопуваат за вас, ние само го прифати не се оштетени објекти.
4. Ве молам, кога ќе се вратите на стоки,кажете ни прв, а ќе се врати EMS, тогаш може да се реши брзо.
Повратни информации :
Клиентите задоволство е многу важно.Ако сте задоволни со објектот што сте го добиле. Ве молиме да оставите позитивен фидбек. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние би сакале да работиме заедно со вас за решавање на каков било спор.

Повеќе информации

Тип На Производ:
Чипка
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Декорација:
Rhinestones
Ширина:
130cm
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
861
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
француска чипка
is_customized:
Yes
боја:
како Слика