.

топла продаде Цвеќиња Чипка Јака Ткаенина Трим DIY Везови Чипка Ткаенина Деколте Applique Шиење Занает YL156-YL171

топла продаде Цвеќиња Чипка Јака Ткаенина Трим DIY Везови Чипка Ткаенина Деколте Applique Шиење Занает YL156-YL171

37.92
DEN 29.00 -24 %

Износ
Това е достапна


Нормално наредби ќе биде предаден во рок од 24 часа по уплатата пристигнувањето, но во саботата, испраќачот е да се има голем празник, ние ќе се прошири еден работен ден да ја пратите пратката.
Испорака Метод :
Ние обезбеди економски превозот преку Кина пост на интернет за редовни нарачки, кој е еден вид на превозот метод примен од страна на Али-експрес. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни услуга.)
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било каква царинска задоцнување или данок, како транзит време е многу зависеше и се дадени на Локални Поштенски Услуги. Имаме наведени сите методи и плаќање во превозот опција )
Нормално наредби ќе биде предаден во рок од 24 часа по уплатата пристигнувањето, но во саботата, испраќачот е да се има голем празник, ние ќе се прошири еден работен ден да ја пратите пратката. Во меѓувреме, ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект. Ви благодариме за вашето разбирање.
Начин На Плаќање
Ние поддршка на платниот Зачувам преку Aliexpress, кредитна картичка е во РЕД. Можете да го видите проценува време на испорака кога ќе изберете превозот метод . ( Ако имате посебни потреби за превозот метод или сакате да ги пратите од побрзо превозот, ние исто така може да понуди DHL, Epacket или ЕМС, но треба плаќаат екстра превозот надомест, само изберете еден веднаш во испорака опција. Како и за Русија , може да треба повеќе време, ние сме поставување време на испорака за 50 работни денови, доколку сакате да добиете парцела што е можно поскоро, јас ви предлагам да можете да се избере Epacket, така да може да прима наскоро.
Комуникација и Повратни информации
Ве молиме слободно да ни e-mail со било какви прашања.
Превозот Време :
Тоа обично трае околу 15 работни денови во САД и повеќето земји и 20-35 работни денови во светот (Шпанија, Бразил, може да трае подолго време отколку САД).
Објектот спецификите Тип на Производ : Чипка Функција : Еко-Пријателски Материјал : Полиестер / Памук Ширина : деколте јака Боја : Multicolor Ткаенина тип : Mesh Декорација : Чипка Ткаенина Тип : Organza Техника : Везени Број на Модел : деколте јака Забелешка : Од големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре. Ние ќе се потрудиме да одговориме на сите пораки во рок од еден работен ден.
Ние испраќате нови дизајни во редовни интервали, ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница во вашите продавници во листата за да се добие ажурирање на наши нови производи. Ако има нешто погрешно, ве Молиме да бидат слободни да контакт.

Повеќе информации

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
as picture show
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
YL156-YL171
Материјал:
100% Полиестер
Декорација:
Чипка
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Извезена
Број На Модел На:
деколте јака
Функција:
вода растворливи
Материјал:
памук полиестер