.

2 парчиња/set Симпатична Куче Винил Автомобил Налепница Автомобил Rearview Огледало Decals За Авто Автомобил Страна Огледало L+R Rearview Декорација

2 парчиња/set Симпатична Куче Винил Автомобил Налепница Автомобил Rearview Огледало Decals За Авто Автомобил

61.92
DEN 56.00 -10 %

Износ
Това е достапна

Можете да платите со Кредитна Картичка (ЈЕНИ канал и канал поени), Веб Пари (познато како WM), TT, Western Union, Qiwi паричник, Бразил Boleto, SOFORT Банкарство и толку.
Квалитетот на нашите винил материјал, кој е еден од најдобрите во Кина.

Повеќе информации

боја:
Црна, Бела
Големина:
13cmx4cm of 2pcs
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Животните
Број На Модел На:
5S117
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
kasamanis
Спецификација:
2pcs
Censor Кодот:
5S117
Материјал:
Винил
Материјали:
Не-toxi,еколошки Мет винил ПВЦ
Производ Карактеристики:
Водоотпорен, Винил Сечење Decals (не за печатење)
Цел:
За Авто Автомобил Страна Огледало L+R Rearview Декорација
Се препорачува простор:
Автомобил Rearview Огледало
објектот Големина:
13cmx4cm на секое куче
Тема:
Намалување Куче Автомобил Rearview Огледало Decals
is_customized:
Yes
транспарентна:
Табла Транспарентна Налепница