.

% Светот На Резервоари ѕид налепница детска соба тоалет тоалет фрижидер автомобил декорација животни ѕид уметност оркестарот decal винил налепници

% Светот На Резервоари ѕид налепница детска соба тоалет тоалет фрижидер автомобил декорација животни ѕид уметност

84.48
DEN 48.00 -43 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Шема:
3D Налепница
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници,Тоалет Налепници,За Фрижидер
Тема:
Цртан филм
Сценарија:
Тоалет
Спецификација:
Single-piece Package
Стил:
Цртан филм
Бренд Име:
ZOOYOO
Број На Модел На:
ZYVA-317-NA
Материјал:
ПВЦ
Производ големина:
25*10СМ (референца)
конечната големина на ѕид:
25*10СМ (за референца ,pls diy)
Материјал:
Високо-квалитетни ПВЦ
боја:
Види производ слика во боја
Технологија:
5rd генерација печатени пвц ѕид налепница
Функција:
водоотпорен сончање не-токсични envionment
is_customize:
Да,обратете се кај нас за детали пред цел
Дома декорација:
дневна соба, спална соба детска соба и бебе соба
превозот:
целосна 120 ДОЛАРИ бесплатен превозот на курирската служба DHL,EMS,Fedex односно,UPS-от
користете повод:
за Подот Прозорец Фрижидер Плочка Ѕид Тоалет Мебел