.

2017 креативни Шише форма led sconce ѕид светла гроздобер led ѕид светилка на лофт ѕид светлина тела за спалната соба бар ходникот затворен

2017 креативни Шише форма led sconce ѕид светла гроздобер led ѕид светилка на лофт ѕид светлина тела за спалната

1915.20
DEN 1762.00 -8 %

Износ
Това е достапна


започнете
крајот
започнете
крајот

Повеќе информации

Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло
База Тип:
E27
Тип На Прекинувач:
Далечински Управувач,Knob прекинувач,Сензор,Допрете On/Off Прекинувач
Примена:
Кревет Во Соба
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Боја На Каросеријата:
Зелена,Бела,Розова,Бургундија
Сенка Тип:
Обоено стакло
Материјал:
Стакло Камен
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Бренд Име:
WGNUUC
Напон:
90-260V
Употреба:
За итни случаи
Осветлување Област:
5-10square метри
Карактеристики:
Арт Деко
Гаранција:
2years
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Сенка Ветер:
Up
Број На Модел На:
1219-3
Број на извори на светлина:
1