.

Tanger F женски џек да се SMA женски џек десен агол 90 степени со RG-316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач кабел 8 20cm RF кабли

Tanger F женски џек да се SMA женски џек десен агол 90 степени со RG-316 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач

216.00
DEN 184.00 -15 %

Износ
Това е достапна


* Покрај тоа, ве молиме оставете порака за цел за точно конечна должина (50cm) или Контактирајте со нас, тогаш ние ќе го направи "Конектор А до Б во 50cm долг кабел" за вас и да брод од ПОБРЗО.
* Ви благодариме за вашиот разбере и поддршка.

Повеќе информации

Број На Модел На:
C146F316R2L20
На едниот крај Конектор A:
F женски џек ( надвор завртка & центар за женски дупка pin)
На другиот крај Конектор Б:
SMA женски џек право агол ( надвор завртка & центар дупка женски pin )
кабелот тип:
RG316 Pigtail Кабел
Должина на кабел:
8inch ( за 20cm )
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Оперативен Фреквенција:
со Највисок Квалитет, >= 2.4 Ghz 3Ghz 5.8 Ghz, 8Ghz...
Земјата Регион на Производство:
Кина, Хонгконг Шенжен
Конектор Позлата:
Злато Позлатен Контакти, Вистински Тефлон Изолатор
Конектор Сол Спреј Тест:
>= 24 часа - 48 часа
Монтажа:
Машински Месинг Изградба Crimp Кабел Планината