.

1pcs 30.5 * 21cm англиски Алфанумеричка Шема Гравирање Образец Мултифункционален Шупливи Цртање Образец Канцелариски Stencils

1pcs 30.5 * 21cm англиски Алфанумеричка Шема Гравирање Образец Мултифункционален Шупливи Цртање Образец Канцелариски

DEN 113.76

Износ
Това е достапна


1 : Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Така тежината на пакетот ќе биде потежок, товар на трошоците ќе се зголеми, така и на продажната цена на производот ќе биде поскапо.

Повеќе информации

Бренд Име:
AliWuzn
Број На Модел На:
Англиски букви
Шема:
Англиски букви
Материјал:
пластични картон
Производот Категорија:
stencils
Име на производ:
Англиски букви во облик на врежани дефиниција
Обем на продажба:
1pcs
Производ големина:
30.5 * 21cm
Пакување:
Плочка, без деформација
Цел:
Алатки за учење за тинејџери