.

Laijie Паркинг Камера За KIA Cadenza / K7 2010~ Година / Безжична HD CCD Ноќ Визија Авто Rearview Копија Камерата / РКА ПОМОШЕН

Laijie Паркинг Камера За KIA Cadenza / K7 2010~ Година / Безжична HD CCD Ноќ Визија Авто Rearview Копија

1904.64
DEN 1428.00 -25 %

Износ
Това е достапна


Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Спецификација : 1.Видео Излез : 1.
1) Ние обично брод со Бесплатен Превозот / Ali Express Стандард Превозот или Пост Регистрирани Воздух Mail , DHL, EMS, ARAMEX - ние изберете повеќето економски начин меѓу нив и за вас.TV систем : NTSC 6.
За пакување :
Вистинските пакет на стока може да биде различен од слика,
Но, ве молам остатокот увери, Производите се исти,
Ние само се избираат ефективни превозот цена, да ви даде пониска цена. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.S/N Сооднос : >48 Db 10.
Увоз На Данок :
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз доход, Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци.Баланс На Белата Боја : Auto 13.
2) Ние не бродот да APO/FPO, P. Клучни Карактеристики : 1 . Поддржува NTSC ТВ систем 6. Понудата тоа, вие не може да се добие подобар производ на оваа цена. со добра водоотпорен функција.Вода-доказ : IP67 14.
Ние нудиме ЕДНА Година Фабриката Гаранција (додатоци не се вклучени). Во случај да добијат погрешна објектот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по знак на приемот. Ние ќе наплата или да го замени.HD High Definition / CCD Ноќ Визија / Вода Доказ / Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки / Со Паркинг Референца Линии Одговара За KIA Cadenza / K7 Првата Генерација 2010~2016 година
Се задржани дупка инсталација Повеќе Јасни Фотографии За Референца HD Висок Квалитет Очила Леќа
Сет 1 : За Автомобил DVD (РКА)
Сет 2 : За Автомобил Монитор (РКА)
Сет 3 : ПОМОШЕН Сет
Инсталација на Жици Дијаграм Опис : Оваа Боја Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера.Погледнете Агол : 170 степен 4.Пиксели : NTSC : 720* 480 2.
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.0 Vpp, 75 Ohm 12.
6) Саудиска Арабија клиенти треба да го покаже copy/измама на примачот ID до владата на царинската управа.Леќи на камерата : 18.
5) Блискиот Лесно Земји, Африкански Земји, ве молиме изберете ARAMEX превозот начин.Моќност : DC12 V 110m A 3.High-definition и 170 степен широк гледање агли 2. Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа.Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 секунди 11. O КУТИЈА адреси.
4) Бразил, Русија клиенти ве молиме одберете EMS, така што тоа би можело да се помине преку царинската побрзо.

Повеќе информации

Бренд Име:
Laijie
Жица или Безжично:
Безжичната
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Задната Страна
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло