.

10 Кутии BQAN Shinning Огледало Помине Сјајот во Прав Со 2pcs Сунѓерот Стап Holographic Прав Ноктите Пигмент Помине Уметност Декорации

10 Кутии BQAN Shinning Огледало Помине Сјајот во Прав Со 2pcs Сунѓерот Стап Holographic Прав Ноктите Пигмент

DEN 479.52

Износ
Това е достапна


Boqian Козметички е Кина е Број 1 производителот на професионални помине уметност четки, сите наши четки мора да му биде судено од страна на професионални помине уметници пред да се промовираат на пазарот, па и нашите Boqian е четки се првиот избор за професионални и аматерски manicurist, Boqian е чест како "Најдобар Помине Четка Снабдувач" од страна на Ноктите Моден Магазин. Миењето на четки со посебни шминка почиста, а потоа цицање вода со сува крпа. Во принцип, ние се печати лого со мастило на дрвена рачка, и engrave логото
на метална рачка. Обликувањето на четки за коса во идеална форма, стави рамно на сенка и воздух за сушење. Не се исуши со удар фен, избегне влечење и сечење четки за коса. Ако немате
примероци, тогаш ќе е подобро да ни даде вашиот дизајн нацрт или точни информации на големини, материјали итн.
Како да го користите :
Производство На Процесот :
Фабриката Вовед :
Контрола На Квалитет :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА и Одговори :
1. П : Може да ви обезбеди бесплатен примерок?
A : одговорот е апсолутно yes. Модерен големина за скулптура четка е #8 до #12, повеќето професионални помине изведувач би сакал овална на доградба на акрилни нокти четка. П : Може ли да се печати моето лого?
A : Да, ние може да се печати клиенти сопствено лого слободни.
Помине Уметност Четки' Одржување Општи Знаења
1.10 Кутии BQAN Shinning Огледало Помине Сјајот во Прав Со 2pcs Сунѓерот Стап Holographic Прав Ноктите Пигмент Помине Уметност Декорации
Спецификација :
Опис Бренд Boqian 1) Модел MJF1128-002 2) Материјал Сјајот во Прав 3) Материјал Справи / 4) Материјал Ferrule / 5) Губење на Бојата / 6) Сина Боја, Златна, Зелена, Виолетова, Црвена (Pls забелешка боја, или спакувани по случаен избор) 7) Големина на Четката // 8) Пакет 1pc/ opp вреќа, 50pcs/ внатрешниот opp вреќа или 1pc/ пвц цевка, 10pcs/ внатрешниот opp вреќа 9) MOQ 10 PCS 10) пратката DHL/Федекс/EMS/ТНТ/UPS/Кина Пост Воздух Mail/Сеп/Air 11) Плаќање Pay Pal,Western Union,T/T,Пари Грам
На Доградба На Акрилни Нокти Четка Производ Предност :
· 9 години искуство фабрика во Кина Број 1 бренд на ноктите уметност четка! ( напреден и сложен процес )
· Моќен тим за истражувањето може да се измислуваат нови дизајни и отворен модел за вашите барања!
· 100 луѓе професионален тим со долгогодишно искуство
· Се комбинираат со Јапонски врвот одмастување технологија
· Сите нови дизајни мора да му биде судено од страна на професионални помине уметник пред да се промовираат на пазарот
· Мешани (модел,големина,боја) мали цел е, исто така, ОК
· Добредојдовте OEM/ODM (премногу клиенти се допаѓа ова)
· Примерокот се предвидени слободни
· Конкурентна фабрика цена
· Добри по-продажбата на услугата
На Доградба На Акрилни Нокти Четка Детали За Производот :
Ноктите Четка За Апликација :
На доградба на акрилни нокти уметничка четка, се користи за да се направи доградба на акрилни нокти, продолжување на нокти со акрил течни и прав.

Повеќе информации

Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Количина:
10 кутии/многу
Број На Модел На:
LSF1128-002
Материјал:
сјај во прав
НЕТО-WT.:
1g-1.5 g
Име:
сјајот на ноктите
боја:
Сребро.
Функција:
ласерски помине во прав