.

10pcs/многу 4Colors 20mm Цинк Легура Круг Openable Лебди Locket Со Rinestone Магнетни Стакло Живеење Меморија Locket Pendant

10pcs/многу 4Colors 20mm Цинк Легура Круг Openable Лебди Locket Со Rinestone Магнетни Стакло Живеење Меморија

1253.28
DEN 1190.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Опис
Нашата продавница веб-сајт : Големина : 20*20*7mm
За пример
Pls Забелешка : 1. Стаклото е fra gile , ве Молиме да бидат ca reful носат , се обрне внимание на безбедноста 2.Сите се рачно изработени , Па малку различни, еден по еден е неизбежна. 3.Бидејќи handmaade.па можно е да има малку деформација понекогаш., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам.
Испорака
Ние брод на светот,освен Кина, Тајван, Хонгконг.
Вашата цел ќе бидат обработени и испратени во рок од 48 часа по добивањето на плаќање.
Ние обично брод од страна на Кина Пост регистрирани парцела пост и тоа чини околу 7~35 дена да пристигне
Можете да изберете e Packet или DHL,fedex,EMS превозот,пратката ќе биде предаден преку Воздухопловната,тоа е побрзо отколку Кина пост
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам (ве Молиме контактирајте со нас ако сакате друг начин)
Ве молиме Плаќање во рок од 48 часа по место цел
Се враќа
Несаканите или Несоодветни Предмети : Ако не сте задоволни со предмети што ги добив, може да се вратат на производи во рок од 30 дена од денот на испорака за враќање на парите, но купувачот се одговорни за трошоците за враќање.
Оштетени или Грешка Предмети : По превозот преку половина на планетата, во случај дека ќе примите некој објект кој се докажува да бидат погрешни или оштетен, ние сме среќни да им помогне на, ве молиме контактирајте со нас за замена или враќање на средствата. Најчесто поставувани прашања
Колку долго ќе треба да одговори на мојата е-маил?Имаме за цел да одговори на потребите на сите пораки во рок од 24 часа од денот на приемот (ве молиме оставете малку подолго ако е-мејл нас во текот на викендот.) ако не се repsonse по 48 часа, ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите.
Се вашите објекти исто така се достапни со Купи Тоа Сега формат? Јас не сакаат да чекаат.Нормално, сите мои аукција огласи, исто така, треба да се КУПИ ТОА СЕГА листата, можете да го најдете производот ID во опис област, тогаш побарајте го во мојата продавница, ако не можете да го најдете, јавете ми се.
Дали постојат било какви опасни метали во вашиот метал шарм наоди?Сите мои метални производи се ДОВЕДЕ СЛОБОДНИ.
Тоа е над речиси еден месец и мојата цел не е донесен. Што треба да направам?Ве молиме контактирајте со нас за решение, и ние ќе бидеме среќни да ви помогне

Повеќе информации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
20*20*7mm
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло