.

Нови Уникатни Змеј Led Диносаурус Атмосфера Визуелна Шарени Ноќ Светла Боја Тебе Спиење Празник Осветлување Пријател Момчиња Подароци

Нови Уникатни Змеј Led Диносаурус Атмосфера Визуелна Шарени Ноќ Светла Боја Тебе Спиење Празник Осветлување

473.76
DEN 393.00 -17 %

Износ
Това е достапна

Моќ поминуваат : 0.
Носат-отпор ,не исчезнат .
Носат-отпор ,не исчезнат . Притиснете, и трето, една боја светне или можете да го промените режимот преку далечински управувач.69 инч
Големина : 21*15*6cm
Животен Век : Над 10 милиони часа
Поддржано Од : USB(Адаптери не се вклучени) или 3 AA Батеријата
Пакетот Вклучува :
1x Акрилик Плоча
1x ABS База
1x USB кабел
1x Далечинска контрола
Напомена : Акрилик двојно страни со заштитна фолија,тоа може да штити од гребнатини, ве молиме да се искине заштитна фолија пред да го користите
Може да се стави во топла вода за половина час, а потоа во заштитна фолија ќе биде полесно да се откине .
Забелешка : Батеријата е поддржан
Купи 5 компјутери, се 5% попуст
Напомена : Акрилик двојно страни со заштитна фолија,тоа може да штити од гребнатини, ве молиме да се искине заштитна фолија пред да го користите
Може да се стави во топла вода за половина час, а потоа во заштитна фолија ќе биде полесно да се откине .
Нови Уникатни Змеј Led Диносаурус Атмосфера Визуелна Шарени Ноќ Светла Боја Тебе Спиење Празник Осветлување Пријател Момчиња Подароци
Карактеристики :
САМО Вклучете Копчето : имаат само три бои : Црвена ,Сина и Виолетова.h/24 часа; LED животен век : 10000hours
Тоа може да се стави во спалната соба, детската соба, дневна соба, бар, продавница, кафуле, ресторан и слично како декоративни светлина.
Energe штедење.
Купи 5 компјутери, се 5% попуст
Забелешка : Батеријата не е поддржан
Метод на работа : on / off / on, бојата не се промени автоматски
Пакетот Вклучува :
1x Акрилик Плоча
1x ABS База
1x Switch Копчето
USB Допир Прекинувач : 7 Промена на Бојата(Црвена, Зелена, Сина, Жолта, Цијан, Виолетова, Бела) може да се прилагодливи една боја или шарени тебе
Допир копче : Притиснете едно време, една боја светлината нагоре, притиснете го повторно, тоа се исклучи. Притиснете го допрете копчето за да минатата боја, потоа притиснете го повторно, авто боја се менува режимот на работа. Притиснете го допрете копчето за да минатата боја, потоа притиснете го повторно, авто боја се менува режимот на работа.
Забелешка : Батеријата е поддржан
Купи 5 компјутери, се 5% попуст
Допир + Далечински :
7 Промена на Бојата(Црвена, Зелена, Сина, Жолта, Цијан, Виолетова, Бела) може да се прилагодливи една боја или шарени тебе。
Допир копче : Притиснете едно време, една боја светлината нагоре, притиснете го повторно, тоа се исклучи.4 kg
ABS База : 8.
Тип : 3 D мрзливост Маса Светилка
Напон : 5 V
Моќност : 0.
Energe штедење.
Автоматски боја менување на режимот. Моќ поминуваат : 0.h/24 часа; LED животен век : 10000hours
Тоа може да се стави во спалната соба, детската соба, дневна соба, бар, продавница, кафуле, ресторан и слично како декоративни светлина.
и кабел должина е 1 M.5 W
Материјал : Акрилик & ABS
Тежина : 0.

Повеќе информации

боја:
Вклучете еден 3 Боја, Еден Допир 7 Боја, Контролер 7 Боја
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Е Светилки Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
DD084
Тип:
Атмосферата
Тело Материјал:
ABS
Обликот:
Животните
Употреба:
празник
Енергија:
Допир
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
сертификација:
PSE,CE
Е Батерии Вклучени:
No
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
amroe
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Тип На Батерија:
AA
Wattage:
0-5W
Напон:
5V
функција 1:
LED Кревет Светилка/Табела Биро Осветлување/Бар Светлина
функцијата 2:
led сијалица/празник новина осветлување/ноќен светлина
Функција 3:
фаза осветлување ефект/Свадба оркестарот/куќа Декорација
Функцијата 4:
lampada led/lamparas/led светилка затворен
Функцијата 5:
ноќта светилка за Деца/Деца/Спална соба/Бебе соба/мини usb
Функција 6:
атмосферата Светлина за момче/девојка/доенче
Функцијата 7:
animal/Цртан/Character/слика/
функцијата 8:
Switcr Допир или далечински Контролер
функција 9:
LED Маса Светилка/USB Маса Светилка/гроздобер Маса Светилка
функцијата 10:
спалната соба на почетниот екран подарок и други романтични места