.

бесплатен превозот 1g/кутија Shinning Огледало Помине Сјајот во Прав неверојатни Помине Уметност Хром Боја Блеска Прашина Помине Уметност Декорации

бесплатен превозот 1g/кутија Shinning Огледало Помине Сјајот во Прав неверојатни Помине Уметност Хром Боја

336.00
DEN 171.00 -49 %

Износ
Това е достапна


Пред-Купи Известувања :
1. plz напишете точни и детални превозот адреса(inlude полно име,адреса,град,држава,поштенски код,телефонски);
2. Како да го користите :
1.Се подготват вашите нокти со УВ ВРВОТ ГРБ.(Други врвот грб не може да се добие ефект на огледало) 2.Користете сенки се држи до собереш прав и применуваат врз вашите нокти 3.Повторете го чекор до сте задоволни со ефект. 4.Врзете ја со УВ ВРВОТ ГРБ. Answer : ___________________________ NOTE : помине уметност ефект на боја, ќе бидат различни за различни База на Боја . кога тие се на Црвена Основа Боја :
кога тие се на Црната База Боја :
16 бои да се избира од :
Најдете повеќе производи во подолу :
Shippment .ние можеме да брод во светот од страна на e Packet/Кина Пост/DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС; .plz бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса и стави детално и точно превозот адреса,othersize,вашиот пакет ќе се врати или да бидат испратени на погрешна адреса,и ние не сме одговорни за овој случај; .ние ќе се обезбеди следење на број навремено да сте,plz известување Кина Пост не може да track пакет статус во текот на shippment. Дојде Време тоа зависи од вашиот превозот адреса и превозот метод сте одбрале : .Кина Пост : (од 15 до 40 дена нормално,но 40 до 60 дена во посебен случај); .e Packet : (10 до 15 дена); .DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС : (5-10 дена); (време погоре е само за референца,точното време може да се разликува поради некои фактори за време на превозот) (ние и ветуваме на вашиот пакет ќе пристигнат вашите раце 60 дена,ако сеуште не го добиете вашиот пакет рок од 60 дена,plz контактирате директно за наплата или да го препрати одеднаш,и plz не достави спор кој не е од помош) Политика за Наплата доколку постои каква било неисправни на стоките што ги примате,plz контактирајте со нас за враќање или компензира Повратни информации .ако ви се допаѓа нашите производи,ние ќе ја многу ги цениме вашите позитивни ревизија; .ако не сте задоволни,plz комуницира со нас за решавање пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме за вашето задоволство. За Нас .стабилен и ефикасен фабрика производство, снабдување; .убаво производ,со висок квалитет,добра услуга и брза испорака; .трговија на големо е добредојдена и поволни цени ќе бидат понудени; .повеќе квантитет повеќе попуст и повеќе изненадување подароци; .Продажба се Занимава секој ден и голема Продажба се Занимава со посебен ден; .Ажурирање на нови производи секоја недела.

Повеќе информации

Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Количина:
1 кутија + 1 buc сенки стап
Број На Модел На:
1~16
Материјал:
сјај во прав
НЕТО-WT.:
Околу 0.8 g~1g
Бренд Име:
SEENCON
Известување:
најдобро да се користи UV ПАЛТО ВРВОТ