.

добар квалитет Carburetor за 2KW-3KW GX160 GX200 бензински Генератор, 2.5 KVA 5.5 HP 6.5 HP 7HP 168F 170F Генератор Carburetor

добар квалитет Carburetor за 2KW-3KW GX160 GX200 бензински Генератор, 2.5 KVA 5.5 HP 6.5 HP 7HP 168F 170F Генератор

720.00
DEN 576.00 -20 %

Износ
Това е достапна


добар квалитет Carburetor за 2 KW-3 KW GX160 GX200 бензински Генератор, 2.5 KVA 5.5 HP 6.5 HP 7 HP 168 F 170 F Генератор Carburetor
Бренд Нови Carburetor за
Бензински генератор од 2kw 3,5 kw со Хонда бензински мотор GX160 GX200 5.5 hp 6.5 hp
И Кинески Хонда стил мотор 168 FA 168 FB.
МАЛ МОТОР ДЕЛОВИ И ДОДАТОЦИ
РЕЗЕРВНИ ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ
1 X CARBURETOR
СЛИКИ МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ ПОВЕЌЕ ОТКОЛКУ ШТО НИЕ МОЖЕМЕ ДА , ОНА ШТО ГО ГЛЕДАТЕ Е ОНА ШТО ЌЕ ДОБИЕТЕ ,ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА МОЖЕ ДА СЕ ВКЛОПИ ВО ВАШИОТ МОТОР BEFOR ЌЕ КУПУВАЊЕ НА ТОА.
ГЕНЕРАТОР ЛПГ БЕНЗИН КОНВЕРЗИЈА КОМПЛЕТ ЗА ХОНДА GX390 188 F 5 KW МОТОР БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ПРОПАН LIQUEFIELD ПЕТРО CARBURETOR CARBY US$ 80.00 /парче
DUAL ГОРИВО БЕНЗИН КОНВЕРЗИЈА КОМПЛЕТ MAUNAL ЗАДАВИ ЗА ХОНДА GX160 168 F 2500 2 KW ЛПГ БЕНЗИНСКИ ГЕНЕРАТОР & LIQUEFIELD 3 KW GENSET US$ 75.00 /парче
2kw ,3kw, од 2,5 kw, бензински мотор 168f, бензински генератор avr, автоматски напон ,електрични делови, генератор резервни делови US$ 20.00 /парче
2-3 KW 168 F Бензински Мотор Палење Серпентина висок напон сет за Генератор резервни Делови 2500/3500 US$ 20.00 /парче
950,1 E45,американски plug Собранието.Бензински генератор прибор,резервни делови, приклучоци за EC2500,SH2900, замена. САД$ 9.00 /set
CARBURETOR ASSY ЗА РОБИН EY28 B EY28 C МОТОРИ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЕВТИНИ CARBY PRESURE за МИЕЊЕ ПУМПА за ВОДА SURBARU ДЕЛОВИ US$ 40.00 /парче
CARBURETOR ASSY се ВКЛОПУВА WP20/WP30 GX160 168 F 5.5 HP МОТОР БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НОВИ ХИДРАТИ СОБРАНИЕТО ЕВТИНИ WATE ПУМПА ЗАМЕНИ ДЕЛ US$ 16.00 /парче
188 F Генератор Carburator,Carburetor За 13 HP EC6500/EC4500 SPG6500 GX390 МОТОР ,5kw EC6500,TG6500,ZH6500 US$ 30.00 /парче

Повеќе информации

Број На Модел На:
GX160 GX200
Бренд Име:
GENOUR
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Кина
генератор одговара:
2KW~3KW
одделение:
добро
моторот модел :
168F 170F