.

Thermostatic Мешање Вентил Цевка Термостат Вентил за Контрола на Мешање на Температура на Вода

Thermostatic Мешање Вентил Цевка Термостат Вентил за Контрола на Мешање на Температура на Вода

844.80
DEN 803.00 -5 %

Износ
Това е достапна

Употреба : Цевка за Вода Вентил, го Користите за Миење Слив, Мијалник, Туш
Вода Притисок : Работен Притисок : 0.03-1.0 Mpa, Препорачуваме Притисок : 0.1-0.5 Mpa
За контрола на температурата : 0-50 степени

Повеќе информации

Тип:
Тапа Касети
Материјал:
Пластични