.

250g Висок Квалитет Бела Сапун База DIY рачно изработени Сапун Суровини Сапун Основа за Правење на Сапун Бесплатен Превозот

250g Висок Квалитет Бела Сапун База DIY рачно изработени Сапун Суровини Сапун Основа за Правење на Сапун Бесплатен

DEN 479.52

Износ
Това е достапна


Главни состојки : масло од кокос, палмово масло и други природни масла
Не содржат конзерванси, природно чиста и проѕирна, длабоко чистење на кожата
Потекло : Кина
ТЕЛ : 8-9 / неутрален, тоа не му наштети на кожата
Рок на траење : 3 години (адд мајчино млеко или млеко, се предлага дека со користење на 1 до 2 години]
Складирање состојба : запечатени сува далеку од светлина
Природна, чиста и проѕирна, богата пена прецизен, благо чисти кожата, ги елиминираат механизам сапун оштетување на кожата дефект, се мијат чист и удобен.
Ефикасни се распаѓаат волна stoma маснотии, испуштање на кожата остатоци, направи волна stoma проширување да апсорбираат хранливи материи, акни, маснотии истекување секс дерматитис природни распаѓање и да ги отстраните.
Испорака :
Сите предмети во мојата продавница ќе бидат понудени со бесплатен превозот . Производите ќе ви бидат доставени од страна на Кина пост воздухот во Рок од 72 часа(Не вклучуваат време на викендите и празниците) по исплата потврди.Genarally,стоката ќе пристигне околу 15-35 ден .доколку не сакате да чекате,можете да изберете и други превозот начин. Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна.Сакаат ќе може да го разбере.
Повратни информации :
Нашите цели се на вашиот 100% задоволство,вашиот повтори бизнис и вашите позитивни повратни информации.Ако сте satisfacted со предмети што ги добив,pls ми помогне да ја напуштат вашата повратна информација.Ако не сте задоволни со нашата предмети што ги добив,pls ми даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите disput.
Враќање Policys
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите вашето барање и да ви даде нашата најдобра услуга.Ако не сте задоволни со добро ќе ги нарачате,ве молиме вратете го во рок од три работни дена.Ви се молам одговорни за испорака плаќање и губење и оштетување на стоката.(Ние не ќе биде одговорен за двете)
Нашите принципи на водењето бизнис :
1.искрено,најдобро клиент survice,и врвен квалитет.
2.разумна и конкурентна цена.
3.сигурен бизнис.
4.брз и безбеден превоз.
5.Вашиот 100% задоволството на нашите извршување.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Сапун
Количина:
10
Состојка:
Кокосово масло, палмово масло и други природни масла
НЕТО-WT.:
250g
Број На Модел На:
HSY1