.

Топла Продажба Брадавица Стеги СМ Фетиш Метал Крокодил Обликот на Градите се Стега Со Нерѓосувачки Челик Синџир Брадавица Клипови Секс Играчки Секс Производ

Топла Продажба Брадавица Стеги СМ Фетиш Метал Крокодил Обликот на Градите се Стега Со Нерѓосувачки Челик Синџир

143.52
DEN 84.00 -41 %

Износ
Това е достапна


Топла Продажба Брадавица Стеги СМ Фетиш Метал Крокодил Обликот на Градите се Стега Со Нерѓосувачки Челик Синџир Брадавица Клипови Секс Играчки Секс Производи Ставка Опис Материјал : не ' рѓосувачки Челик Боја : сребро&црно како Големина на слика : една Големина Вклучуваат : 1 Пар *Како на слика Функција Модерен, со компактен и нежна пеперутка дизајн Наменета за двете задоволство и слатка болка Нека вашиот брадавиците уживаат во крајна болка и среќа истовремено смешна и безбедна флерт играчка за парови Направен од високо-одделение манган челик, сосема безбеден и противалергиски
Купувачот Читање 1.Ако можете да добиете на парцела,но donot се допаѓа, pls контактирајте со нас, ние ја прифати враќањето кон нас. 4) по потпишан на стоки, ве молиме да ја потврдите нарачката и да ја напуштат повратни информации за Aliexpress. Секогаш постојат начини за решавање на вашиот проблем без да остават непријатно искуство трансакција и за нас . Повратни информации : 1.Вашето задоволство е наша цел. Ве молиме да забележите производот детали пред цел. Затоа ве молиме проверете пакетот пред да знак на примачот, ако тоа е скршен или оштетен, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Нашата канцеларија е затворен во сабота, недела и државни празници; 4) Само објект е изгубено време во транзит, ние ќе ви испратиме замена по добивањето на поштата е формална потврда писмо; 5) го задржуваме правото да го одбие наредба од понудувачот има нула, негативни или скриени повратни информации. 3) доколку наредбата помалку од 10 долари ,ние ќе го испрати предметот од страна на не забележа објавување ,ако цел повеќе од 10 долари превозот од Кина Пост Воздух Mail. трговија на големо големи парцели ќе испрати брза испорака метод на курирската служба DHL/EMS, зависи од клиентот побарувачката.па ве молиме donot отворен спор пред тоа време ако парцела donot пристигнување. Трговија на големо е добредојден, можете да додадете оние ви се допаѓа во вашиот количка и го стави на ред, оставете порака на нас,ние ќе се прилагоди на најдобра цена пред да плаќање. Ако не го добиете нашиот одговор во рок од 2 работни дена, ве молиме проверете ја вашата е-мејл спам поставка и да ни испрати уште еден мејл за избегнување на недоразбирањето поради изгубен е-пошта. ние ќе ви даде многу добра цена. ние ја цениме вашата помош! 2. Ако парцела donot пристигнување во 60days(руската Федерација 90days) ние нудиме целосна наплата. Пакет & Превозот 1 ) P закуп бидете сигурни дека вашата адреса( име,адреса,zipcode и телефон) е точен кога купување, или да се поправи тоа пред исплата. (Сите ги користите не е транспарентна пакет) услови & Услови 1) Превозот и ракувањето наплаќаат плус осигурување такса не се враќа во секој случај; 2) Ние не сме одговорни за било каква увоз даночни или должност; 3) ќе одговори на вашата е-пошта ПОБРЗО.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Возрасни Игри
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Големина:
BN599
Број На Модел На:
BN599
Бренд Име:
Возрасни Дневник
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
сребро&црна
Пакет:
Дискретен
Стил:
Брадавица Стеги Секс Производи
Местото на Оригиналот:
Кина