.

OBSEDE Нов Бренд Гроздобер Вистински Широк Кожа Пол Мажи Модната Панк Плетенка Ткаенината Нараквици & Алки за Мажи Накит Подароци

OBSEDE Нов Бренд Гроздобер Вистински Широк Кожа Пол Мажи Модната Панк Плетенка Ткаенината Нараквици & Алки

246.24
DEN 153.00 -38 %

Износ
Това е достапна

com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.html
e Packet
За 7-15 дена
www.
Контактирајте со НАС
ние ќе ви одговори во текот на 12 часа,ви Благодариме за вашиот understnding : ) : )
Онлајн Време од понеделник до сабота Пекинг Време 8 : 3012 : 00 13 : 30- 18 : 00 Њујорк Време 19 : 3023 : 00 1 : 30- 6 : 00 Лондон Време 0 : 304 : 00 5 : 3010 : 00 по Московско Време 3 : 30-6 : 00 7 : 30-13 : 00 Brasilia Време 21 : 30-1 : 00 2 : 30-7 : 00
. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Вие сте добредојдени да ги нарачате.5 CM
ширина 3. Ви благодариме!
За НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Кина. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.com
EMS
За 3-7 дена
www. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Ние може да обезбеди висок квалитет и прифатлива цена на производот.
Количина : 1 PCS
Квалитет : ААА+++
Материјал : Вистинска кожа
Предмети Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Види на сликата
Answer : ___________________________ Note : предмети, фотографии, направени од страна на вистински акции под бела светлина ефекти.com
Кина Пост Воздух
За 10-30 дена
www.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-7 дена
www. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. можеби бојата и големината на вистински стоката е различна од сликата, поради различни компјутер, ве молиме не се однесуваат на боја и големина на информации во описот.
Услови за продажба
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.
Материјал : кожа + метал
Стил : ретро/панк/мода
Применливи луѓе : за мажи и жени
Боја : црна, Кафеава
Тежина : 20 g
Должина : 27+1.1 CM
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса. Во моментов, да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, квалитетни и евтини" , ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
OBSEDE
Нараквици Тип:
Манжетната Нараквици
Материјал:
кожа
Метали Тип:
Легура
Синџир Тип:
кожа
is_customized:
Yes
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Широк:
3.1 cm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
применливи објекти:
Мажите и жените
Стил:
ретро/панк/мода
Пакување Вклучувајќи:
1 Парче Хривнија
боја:
црна, Кафеава
Функција:
Телото Додаток