.

Corsage Pin Младоженецот, anemone Groomsman Партија Матурска Свадба Цвеќиња Свадба Најдобриот Човек Boutonniere се Зголеми Гранки се Меша бои

Corsage Pin Младоженецот, anemone Groomsman Партија Матурска Свадба Цвеќиња Свадба Најдобриот Човек Boutonniere

335.52
DEN 305.00 -9 %

Износ
Това е достапна


Рачно Изработени Свадба Corsage за Младоженецот groomsman зголеми цвет и Бери Свадба Човек Boutonniere
Опис : *Состојба : 100% Сосема нов *Големина : Приближното 7x10cm *Материјал : свила зголеми цвет *Pacage : opp торба *Боја : како на сликата * Сопствени направени боја прифати,само кажете ни боја ви се допаѓа ,ние ќе направиме се за вас. Можете исто така да го прават тоа што зглоб цвет. *Оваа продажба е многу топло, не пропуштајте ја!

Повеќе информации

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Хибридни
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет