.

Задни Диск Сопирачки Роторот За KAWASAKI ZXR400 89-03 ZX-4 ZR400 97-01 ZZR400 93-99 ZR550 91-98 ZZR600 93-07 Мотоцикл

Задни Диск Сопирачки Роторот За KAWASAKI ZXR400 89-03 ZX-4 ZR400 97-01 ZZR400 93-99 ZR550 91-98 ZZR600 93-07

2303.52
DEN 2004.00 -13 %

Износ
Това е достапна


Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. Т Т ,Запад Union ,Paypal, исто така, е прифатливо.
Купувачите можат да бараат целосна наплата вклучува превозот цена или да го промените производи за слободни, ако ние објавено погрешно производи, пропуштени пакет со шпедиција , лош квалитет или производи се скршени за време на превозот(потребна е јасна слики од производи и пакувања).
Alipay е Prefered.
Состојба : 100% Сосема Нов, неискористениот Материјал : Челик Цената е за 1 парче диск сопирачки
ФУНКЦИЈА :
1. Ласерски сече од премиум Јапонски индукција закорави од не ' рѓосувачки челик потоа дијамант земјата за совршен финиш, овие дискови, не само што изгледаат одлично, но, исто така, нудат значително намалување на телесната тежина над стандард O.
Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена . Одговара : ZXR 400 L1-L9 91-03
ZXR 400 H1/H2 89-90
ZXR 400 J1/J2 89-90
ZXR 400 (М1-М4) 91-94
ZX-4 (ZX 400 G1/G1 A/G1 B) 88
Јас zr 400 Zephyr 97-01
Јас zr 400 Zephyr (G2/G3/G3 A/G4/G5) 97-01
ZZR 400 (ZX 400 N1-N7) 93-99
Јас zr 550 B2-Б6 91-98
ZZR 600 Е1-E13 93-05
ZZR 600 (ZX 600 E6 F) 06-07
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Фитинг
Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите.Овие дискови оптимизирање на сопирање перформансите на вашиот велосипед со доставување на поефикасно областа на подлога контакт во споредба со стандардот круг дискови и овозможувајќи поголема дисипација на топлина за да се спречи диск и подлога над-греење. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме. Р eminder : ве Молам, проверете го тоа внимателно, да бидете сигурни дека тоа е костим за вашата.
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
G13130411
Објектот Должина:
25cm
Објектот Ширина:
25cm
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Тежина:
1.4kg
Објектот Дијаметар:
25cm
Материјал Тип:
Челик
Бренд Име:
CAKEN