.

YOKPN Шминка Лажни Трепки Претерани Фаза Уметност Мода Лажни Трепки Портокал Пердуви Шминка удари со камшик

YOKPN Шминка Лажни Трепки Претерани Фаза Уметност Мода Лажни Трепки Портокал Пердуви Шминка удари со камшик

104.64
DEN 89.00 -15 %

Износ
Това е достапна


1 кутија 1 парови

Повеќе информации

Должина:
1 box 1 pairs
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Количина:
1 кутија 1 Парови
Бренд Име:
YOKPN
Лажни Трепки Стил:
Пердув
Број На Модел На:
EY70522B
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Големина:
1 box 1 pairs
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Памук Труп
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
лажни трепки:
Пердуви Претерани Лажни Трепки
Стил:
Природно Дебели Мека Шминка
Боја:
Портокал
Потекло:
Жеџијанг, Кина