.

Европа и сад популарни модни модели Германиум титаниум ѓердан рачно изработени силикони енергија ѓердан бесплатен превозот

Европа и сад популарни модни модели Германиум титаниум ѓердан рачно изработени силикони енергија ѓердан бесплатен

DEN 7200.00

Износ
Това е достапна


Контактирајте со НАС
Во Продавница, клиентите задоволство доаѓа на прво : Проверете она што нашите клиенти се каже во нашите повратни информации рејтингот! Меѓутоа, ако некои причини ти падна задоволни со нашите производи или услуга, ве молиме ни e-mail на Aliexpress порака. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Превозот Време
Ракување со времето : 2 работни дена
Време на испорака : 8-15 работни дена
Враќање / Поврат
1.ние ќе се потрудиме да ви обезбеди добра услуга. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.Ако сакате други изразат начин,pls се чувствуваат слободни да контакт. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
Торнадо Германиум Титаниум Ѓердан
Се интегрираат здравство, спорт и трендови во животот
Ако ви требаат повеќе големина или боја, ве молиме контактирајте со нас
Ако имате било повеќе идеи за нараквица , ве молиме контактирајте со нас
Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни
производ прирачник:
• За квалитет
Професионални Фабрика Производство + Professional КК Тим
Производ Принцип :
Посебен процес со phild вода да се топи титаниум, овој процес е роден надвор од растворливи во вода, титаниум високо-енергетски топка, и да се промовираат локалните циркулацијата на крвта, промовирање на млечна киселина распаѓање, и на тој начин да се ублажат болката во мускулите. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.
Испорака
Превозот е бесплатен,ќе испрати страна на курирската служба DHL. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
• За боја
Имаме голем број на бои за вас да одговара, ако треба, ве молиме контактирајте со нас
• За големина
Имаме 45см, 48cm, 50cm за вашиот избор, ако треба и други големини, ве молиме контактирајте со нас
• За прилагодување
Ние обезбеди професионален стил и боја прилагодување, ако треба, ве молиме контактирајте со нас
• Производ екранот
Плаќање
1.

Повеќе информации

Должина:
45cm, 48cm, 50cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Pendant Големина:
не pendant
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Обликотшема:
Геометриски
Ѓердан Тип:
Моќ Ѓердани
Број На Модел На:
SK-NK008
Метали Тип:
Никој
Материјал:
Силикони
is_customized:
Yes
Стил:
Повик/Спортски
Функција:
анти-замор ѓердан
Компатибилност:
Никој