.

FAAK Водоотпорен Квалитетот Vertify Растенијата Sextoy Чемпрес Дрво Изглед Пенисот Пумпа Посебни Грозје Форма Секс Фантазија Слики

FAAK Водоотпорен Квалитетот Vertify Растенијата Sextoy Чемпрес Дрво Изглед Пенисот Пумпа Посебни Грозје

480.00
DEN 451.00 -6 %

Износ
Това е достапна


FAAK Водоотпорен 100% Квалитетот Vertify Растенијата Sextoy Чемпрес Дрво Изглед Пенисот Пумпа Посебни Грозје Форма Секс Фантазија Слики
1.Материјал : TPE
2.Дизајн : Грозје Форма Дилдо Чемпрес Дрво Изглед Пенис
3.Функција : Уникатен Грозје Мувла , Кожата Мека Флексибилни т уф чувство, Не-токсични и Ordoless,
4. G-точката мастурбацијата и анален масажа ,Вагината или Магаре Затка
Answer : ___________________________ Note : Месо Розова,бојата прикажани на различни компјутери може да биде различен.TY за разбирањето!
Pls дозволете мерење за 10-100mm,и вистински производ е поубаво отколку слика
И ако ви треба голи слика ,pls се чувствуваат слободно да comtact сопствен сервис .
Користење на упатството за Слики :
CE&ROHS : Квалитетот на Производот Gurantee
Пакет Внатрешен Пакет : имаат диференцијални големината на пп торба за секој објект hermetically
Надвор пакет : заедничка картонска кутија ,и нема чувствителни зборови за тоа
Плаќање
Генерално ,ние го прифаќаме над методи на плаќање : paypal ,visa,маестро и др.Можете да изберете најзгодно за вас .И нашите заштита дава само на плаќање начини прифатени од страна Aliexpress платформа.
Превозот
1.Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-5days(работни дена ,не празник сезони)по уплатата .
2.Генерално ,ние ги користиме на курирската служба DHL/UPS/EMS/Федекс да брод од надвор и тие се брзи и стабилни .
3 .Јас f не сте го добиете тоа во рамките на превозот време,pla контактирајте со нас без hestitate.Ние ќе го провериме тоа за вас со та epost канцеларија и обичаи.
1.Позитивни повратни информации (5 ѕвезди ) е многу важен за нас ,pls размислуваат два пати пред да замине повратните информации .Pls не се отвори спорот ,ние ќ да преземат одговорност за испраќање или наплата за било каков проблем.
2.Ве молиме контактирајте не преку Трговија Менаџер или Букви пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди)повратните информации .Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, и ве молиме да ни веруваат .

Повеќе информации

Дијаметар:
3.5 см
Тип На Објект:
Вибратори
Големина:
15.5*5*3.5cm
Материјал:
TPE
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
FAAK
Број На Модел На:
FAAK
Непристојни Слика:
No
Својства :
возрасни производ
Тип:
Секс Играчка
Точка име :
Грозје Форма Дилдо
сертификација:
CE&ROHS
боја:
Црно Тело
клучен збор :
Грозје Форма Дилдо Чемпрес Дрво Изглед Пенисот Пумпа
Употреба:
G-точката Порака Анален Задоволство Парови Флертувањето
толпата:
Лезбејка, Геј Мажи Жени Неколку
Материјал:
ПВЦ
Изглед:
Lifelike Чемпрес Дрво