.

Автомобил Дизајн За Jeep Grand Cherokee 2011 До 2014 година Автомобил Вратата на Жлебот Мат Не се лизга Душеци Првенство Мат 15pcs Латекс Анти Лизга Мат Автомобил Стил

Автомобил Дизајн За Jeep Grand Cherokee 2011 До 2014 година Автомобил Вратата на Жлебот Мат Не се лизга Душеци

807.36
DEN 751.00 -7 %

Износ
Това е достапна


Автомобил Вратата на Жлебот Мат За Jeep Grand Cherokee 2011 До 2014 година Не се лизга Душеци C до Мат 15pcs L atex Анти Лизга Мат Автомобил-Стил
Опис :
1.[Име на производ] Портата слот мат, купот мат.
2.[применливи автомобил] За Jeep Grand Cherokee 2011-2014
3.[Материјал] заштита на Животната средина материјал латекс
4.[боја] Црвена, Сина, Бела。
5.[Пакет] 15pcs/set
Функција :
Портата слот и поставување шини во автомобил во стаклена кутија, може да го намали точка во внатрешноста на бучава. И може да ја спречи мал објект носат оригиналниот автомобил пластика панел.
Answer : ___________________________ Note : Светлосен ефект само бело
Производ Вовед :
1.Течење доказ дизајн, лесен за чистење. Увоз на високо квалитетни заштита на животната средина гума, има пламен retardancy, издржливост, добар квалитет, а не производот. Убава, полна со спорт, не се лизга!
2.Со цел да се запази некои мали објект, постојат многу на место како што чаша носителот слот,Конзола за чување на резервоар за да ги чувате некои објект.

Повеќе информации

боја:
црвена, бела, сина
Бренд Име:
muchkey
Материјал Тип:
Латекс
Име:
автомобил вратата на мат
ОДГОВАРА ЗА:
За Jeep Grand Cherokee 2011 До 2014 Година
Тип:
Не се лизга Душеци Купот на Мат
Објектот:
Латекс Анти Лизга Мат
Употреба:
Автомобил Стил
Use1:
автомобил додатоци
Use2:
автомобил дизајн
Use3:
авто додатоци
Други:
автомобил Пропадна мат
other1:
Авто Пропадна Мат