.

50Pcs Бесплатен Превозот Свадба Присутни И Подарок За Гости Клучот На Моето Срце Злато Keychain/Вино Шише Настроената Свадба Врати Подароци+Кутија

50Pcs Бесплатен Превозот Свадба Присутни И Подарок За Гости Клучот На Моето Срце Злато Keychain/Вино Шише Настроената

DEN 4607.52

Износ
Това е достапна


Категорија : Шише Отварачки/Keychain
Теми : Класичен Тема
Сезони : Пролет Свадба Фаворизира, Лето Свадба Фаворизира, Падот Свадба Фаворизира, Зима & Божиќ Услуги
Материјал : Метал
Боја : Златна Боја
Персонализација : Никој
Пакување : Подарок Кутија

Повеќе информации

Повод:
Број На Модел На:
RL454-Свадба Претставува И Подароци
is_customized:
No
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Метал
Ролери Нијанси:
Настан&Партија Резерви/ Други Празник Материјали
Пакет:
Еден Подарок Кутија
боја:
злато боја
Is_Customized:
Yes
Настан & Партија Ставка Type:
Божиќ/Свадбена/Партија/Роденден/Бебе/Фестивалот/Брак/Церемонијата Подарок
испорака:
Бесплатен Превозот Преку DHL/ФЕДЕКС/UPS/ТНТ ИТН
Тип:
Настан &Партија Резерви/ Други Празник Материјали
Материјал:
Метал
Повод:
Свадба/Партија/Роденден/Бебе/Фестивалот/Празник/Прослава/Божиќ ИТН
Спецификација:
0.7-0.9M