.

19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер за MSI EX720 EX723 GX400 GX403 M660 M670 M670 M673 M675 M677 MegaBook MX625 MX720

19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер за MSI EX720 EX723 GX400 GX403 M660 M670 M670 M673 M675 M677 MegaBook

DEN 623.52

Износ
Това е достапна

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер за MSI EX720 EX723 GX400 GX403 M660 M670 M670 M673 M675 M677 Mega Book MX625 MX720
Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за MSI Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : DC 19 V Излез Тековната : 4.74 Слики : Функција : со Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер(без кабелот за напојување) Забелешка : Ако ви треба кабелот за напојување pls дозволете ми да знам пред цел За кабелот за напојување со НАС/ЕУ ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc

Повеќе информации

Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
EX720
Излезна Струја:
4.74 На
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Приклучок Тип:
за сите