.

ТУРБО GTB1752V 752990 752990-0007 752990-5007S A6460901080 Турбополнач За Mercede C-Класа E-Класа 220 CDI W204 W211 OM646 2.2 L

ТУРБО GTB1752V 752990 752990-0007 752990-5007S A6460901080 Турбополнач За Mercede C-Класа E-Класа 220 CDI W204

25919.52
DEN 23587.00 -9 %

Износ
Това е достапна


•Предмети кои не може да се инсталира ќе бараат професионална инсталација фактура за враќање.2 L 2007-09 Турбо Модел GTB1752 V, GTB1752 VK Дел Број 752990-5007 S Претходната Верзија 752990-0006, 752990-0007, 752990-7, 752990-6 OE број A6460901080, 6460901080 Година 2007-2009 Опис За Мерцедес C-Класа 200 220 W204, E-Класа 200, 220 CDI (W211) CHRA 7529900006 Мотор OM646, OM646 ДЕ 22 LA, OM646 EVO Еуро 4 Зафатнина 2.Обично ние прогласи пониска вредност и пријавете се "пример" за да се минимизира царина. Треба да постои следење на информации за вашите пакети, како и на веб-сајт во кој може да се пронајдат вашата нарачка.
ТОПЛА ПРОДАЖБА на АКЦИИ
НАЈДОБРИ ТУРБО GTB1752 V 752990 752990-0007 752990-5007 S 752990-0006 A6460901080 Турбополнач За Мерцедес C-Класа E-Класа W204 W211 Моторот : OM646 200 CDI; 220 CDI 2.
-П : Колку долго ќе потрае за бродот на мојата адреса?
A : нормален превозот времето е 5-10days,во зависност од тоа во која земја се наоѓате. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме.Плаќања мора да бидат примени во рок од 30 дена од денот на купувањето. Вашиот телефонски број е важно за испорака контакт.
•Ние да преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи.бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да Го купите обично трае само 2-4 работни дена за домашна превозот и 4-8 работни дена за меѓународна испорака.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : (Купувачи И Продавачи, за прашања И Одговори)
-П : Како ви се случува да брод од мојата цел?
A : Обично, Ние организираме на пратката од страна на EMS,DHL,Fedex и Воздухот Пост. Кога пакетот е доставен, купувачите треба да проверите пакети внимателно.2 L НОВИ
Турбо модел :
GTB1752 V
Дел Број :
752990-5007 S 752990-0007 752990-0006 752990-7 752990-6
ОЕМ Број :
A64609001080 64609001080
Апликацијата Автомобили :
За Мерцедес C-Класа E-Класа W204 W211 OM646 200 CDI;220 CDI 2. Врати пакет мора да биде под бренд нова состојба. Во спротивно, нема да се врати за наплата, ние не нудиме продавница кредитна размена. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж. Инаку ние не се одговорни за било каква превозот на штета ако го потпишаа пакет нормално.
Плаќање и Испорака :
•Кредитна Картичка може да биде прифатено . Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.
-П : Кога ќе брод мојата цел?
A : Откако ќе добиете потврда на уплатата, ние ќе се обидеме потрудиме да брод цел во рок од 24 часа откако вашата уплата е потврдена. бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо!
•Ако постои компјутер грешка со некој производ и тоа не е во парк, ќе бидете известени веднаш и наплата ќе се издаде во рок од 3 дена.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Специјални Функции:
Зајакнување на Моторот на воздухот
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Должина:
28inch
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц
Објектот Тежина:
9kg
Материјал Тип:
Турбина Вратило-42CrMo;Турбина Тркало-K418; Турбина Домување QTSiMo
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
GTB1752V 752990-5007S 6460901080 За Mercede E C-Класа W204 W211 OM646
Frequence Опсег:
.
Објектот Висина:
28inch
Објектот Ширина:
28inch
Модел Година:
2007-2009
Турбо Модел :
GTB1752V GTB1752VK 752990 Турбо Турбополнач
Дел Број:
752990-0007 752990-5007S 752990-0006 752990 0007 752990-7 752990-6
Дел Број .:
752990 5007S 752990 0006 7529900007 7529905007S 7529900006
ОЕМ број:
A6460901080 6460901080
Примена:
За Мерцедес C-Класа E-Класа W204 W211 200 CDI, 220 CDI 2007-09
моторот:
OM646 ДЕ 22 LA, OM646EVO Euro4 200 CDI 220 CDI 2.2 L 2007-09