.

4pcs керамички цевки штекер седиште FU50R Г-8 pin златна позлата за ФУ-50 KT88 EL34 засилувач

4pcs керамички цевки штекер седиште FU50R Г-8 pin златна позлата за ФУ-50 KT88 EL34 засилувач

DEN 489.12

Износ
Това е достапна


FU50 R-G

Повеќе информации

Број На Модел На:
FU50R-G