.

Жените Гроздобер Фокс Животинско Печатени Долго Мека Памучна Voile Шамија Shawl Заврши Марами

Жените Гроздобер Фокс Животинско Печатени Долго Мека Памучна Voile Шамија Shawl Заврши Марами

215.04
DEN 192.00 -11 %

Износ
Това е достапна


100% сосема нов и висок квалитет Спецификации : Материјал : Voile Боја : Блу/Бела/Розова/Сива/Кралска Сина/Темно Зелена/Бакар Црвена(прикажано како на сликата) Големина : Прибл. (L*W) 180cm X90cm/70.87"X35.43" Шема : Fox Пол : Жените Сезона : Пролет, Лето, Есен, Зима Карактеристики : Меки, удобни и мала тежина, симпатична фокс животните се направи сте посебни. Совршен за одморалиште одмор најпопуларните стилови носи со познати личности, совршен за девојки и дами. Со добар квалитет и ниска цена, како совршен подарок за некого, се Одлични за формална облека или на повик. Многу бои да се избере. Количина : 1 PC (Нема мало пакет) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 PC X Шамија

Повеќе информации

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Бренд Име:
KLV
Марами Должина:
>175cm
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
Жените Шамија 2S0509
Материјал:
Voile
Големина:
Approx. (L*W) 180cmX90cm/70.87X35.43