.

ZGYNK / 10.4 Отворена Рамка Индустриски монитор/ метал следи со VGA /AV/BNC/HDMI следење

ZGYNK / 10.4 Отворена Рамка Индустриски монитор/ метал следи со VGA /AV/BNC/HDMI следење

3600.00
DEN 3420.00 -5 %

Износ
Това е достапна


Име на производ : 10.4 инчен монитор
Производ модел : TB1042
4 : 3 екран област : 10.4 инчен
Најдобра резолуција : 800 X600
Осветленост : 350 CD/m2
На освежете го оценувате : 60-75 hz
Сигнал текст интерфејс, VGA/AV/BNC/HDMI
Боја : PAL. NTSC
LED светлото : потенцираат
Трупот на авионот, големина : 245 X180 X36mm (со Исклучок на стентови)
Функцијата е по желба : компјутер/следат
Јазикот на менито : различни
Напојување : 12 v
Стандардни додатоци се : BNC жица на моќ

Повеќе информации

Вградениот Звучник:
Yes
Време На Одговор:
8ms
Екран Тип:
LED
Сооднос На Контрастот:
400
Панел Тип:
TFT
Број На Модел На:
TB1042Q
Хоризонтална Агол На Гледање:
150°
Големина На Екранот:
10
Бренд Име:
ZGYNK
Почетен Датум:
2016 година
Примена:
Десктоп
Приказ На Односот На:
4
Пиксели Теренот:
0.249 mm
Интерфејс Тип:
HDMI
Осветленоста:
300cd/m
Резолуција:
1024 x 768
Вертикален Агол На Гледање:
130°
Производи Статус:
Акции