.

КОМПАТИБИЛЕН НОВИ CF288-60027 CF288-60030 Assy-ADF Зглоб ADF Зглоб Собранието за HP Pro 400 MFP M425 M425DN M425DW M476 M521

КОМПАТИБИЛЕН НОВИ CF288-60027 CF288-60030 Assy-ADF Зглоб ADF Зглоб Собранието за HP Pro 400 MFP M425 M425DN

DEN 1267.20

Износ
Това е достапна

Ако компатибилни објектот е неисправен по 1 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. ние не прифаќаме да се вратат. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Ние можеме да брод на стоките од DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex експрес, доколку на голема количина ние исто така имаме свој товар на бродот на стоки ширум светот со поевтини испорака цена, ве молиме истрага на детали. Оригиналниот нова точка ние гарантираме за квалитетот и може да работат добро на машина. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; Парите;Т/T;western union. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Оригиналниот нова точка ние гарантираме за квалитетот и може да работат добро на машина. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; Парите;Т/T;western union. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Превозот Ние Брод на Светот преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, CPAM, ние исто така имаат свои товар на бродот на стоки worldwise со поевтина цена Предмети се испраќаат преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, стигнат до повеќето од countryes whith во 5-15 работни дена. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Ние можеме да брод на стоките од DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex експрес, доколку на голема количина ние исто така имаме свој товар на бродот на стоки ширум светот со поевтини испорака цена, ве молиме истрага на детали. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарам.

Повеќе информации

Број На Модел На:
M425/M521/M476
Бренд Име:
TENGYUAN
боја:
BK
Тип:
Други
Име на производ:
ADF Зглоб
P/N:
CF288-60027 CF288-60030
квалитет:
компатибилен нови
Гаранција:
3 Месец
Минимална количина:
10
Користат За:
H-P M425/M521/M476 печатач
Пакет:
Неутрален Пакување