.

Висок квалитет боксерска ракавица СТП кожа boxe евтини ММА удар Боксерска Ракавица Борба против Удирање Песок торба Обука Дете возрасни ММА ракавици

Висок квалитет боксерска ракавица СТП кожа boxe евтини ММА удар Боксерска Ракавица Борба против Удирање Песок

959.52
DEN 624.00 -35 %

Износ
Това е достапна


Квалитетот спецификации :
Материјали : СТП кожа+Полиестер ткаенини
Соочи се : висока густина ЕВА
Големина : 28*16cm
Тежина : 520g/пар
Пакет содржина : 1 пар боксерска ракавица(2 парчиња )
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Да научат како да се плати со кредитна картичка, да Научат како да се плаќаат со Банкарски Трансфер, да Научат како да се плаќаат со Western Union ® ,
Да научат како да се плати со други начини,

Повеќе информации

НИ Големина:
28x17cm
Материјал:
СТП Кожа
Број На Модел На:
GP203
is_customized:
Yes
Тежина:
226g (48-67 kg)
Применливи Луѓе:
Машки
боја:
Црвена Сина Боја Црна
Пол:
машки /женски
Сезоната:
Универзална
Големина:
28*16cm
Тежина:
520g/pair