.

Бесплатен Превозот 100Pcs 7F Игли За Трајна Шминка Добар Квалитет Традиционалните Тетоважа Игли Независни Пакет

Бесплатен Превозот 100Pcs 7F Игли За Трајна Шминка Добар Квалитет Традиционалните Тетоважа Игли Независни Пакет

806.40
DEN 685.00 -15 %

Износ
Това е достапна


100pcs Висок квалитет, од нерѓосувачки челик игла жито усна линија
Пакет : 100 Pcs 7 F игла.
Големина : 7 F .
За објектот :
1.Sterillized Од Gammar AYS.
2.За еднократна употреба.(За Еднократна Употреба Само)
3.Одредени Производи за Трајна Шминка.
ЗАБЕЛЕШКА : за производот надвор хартија за завиткување боја случаен избор!

Повеќе информации

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
XK-7F
Точка име :
Трајна Шминка Картичка Игла За Полнење
користат за:
трајна шминка машина
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
игла тип:
7F
Пакување:
100Pcs 7F игли
потекло место:
Guangdong на Кина