.

Моден Врвот Бренд на Луксузни Кварц види Обичните мажи кварц-гледајте не ' рѓосувачки челик Мрежа рака ултра тенок часовник машки relogio masculino

Моден Врвот Бренд на Луксузни Кварц види Обичните мажи кварц-гледајте не ' рѓосувачки челик Мрежа рака ултра

1439.04
DEN 734.00 -49 %

Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бренд Име:
CURREN
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
8мм
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календар
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Бендот Должина:
23cm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
45mm
Пол:
Мажи
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Бендот Ширина:
22mm
Број На Модел На:
CR-8231