.

Toika 25pcs 25W 1500MM 5ft T8 ЛЕР Цевка Светлина Подводни Подводни Светлина Водоотпорен Анти-Корозија ,

Toika 25pcs 25W 1500MM 5ft T8 ЛЕР Цевка Светлина Подводни Подводни Светлина Водоотпорен Анти-Корозија ,

DEN 24000.00

Износ
Това е достапна


Answer : ___________________________ NOTE :
Ние снабдување на оваа цевка светлина е Водоотпорен дизајн , тоа може да биде целосно потопен во вода . И , врската линија на светилка е 1 метар , ако треба други должина, може да се контактирајте u s преку ТМ или Порака, ви благодарам многу за вашето разбирање, да се надевам дека ќе имаат среќен шопинг време!
Карактеристики :
- Висока светлост, енергетски ефикасни
- Безбедно и трајни производи за долгорочна употреба
- Лесна инсталација - НИ стандарден приклучок, AC85-265 V
- Dustproof; транспарентно КОМПЈУТЕР материјал, отпорен на корозија, трошоците отпорни, стареењето отпорни, повеќе издржливи; ослободени од време и простор за ограничувања. Ниска потрошувачка на енергија и заштеда на енергија .
- Безбедност - заштита на Животната средина, заштеда на енергија, висока осветленост и долг животен век за висок квалитет на LED извор и IP65 одделение.
- Водоотпорен дизајн, може да биде целосно потопен во вода
- Се применува за аквариум, риба резервоарот, базен, архитектонска декорација, декорација на дрвја по улици, паркови, патот, двор, прозорец, сала, ѕидови, врати, подови, тавани, треви, река, атракции пејсаж, градинарство, хотели, трговски центри итн .

Повеќе информации

Емитуваат Боја:
Бела, 5000K, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
clear cover 25W, milky cover 25W
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Цевка
Бренд Име:
Toika
сертификација:
CE,RoHS
Моќ Толеранција:
2%
Просечен Живот (часот):
50000
LED Чип Бренд:
Кри
База Тип:
T8
Напон:
90-260V
Зрак Агол(°):
180°
Обликот:
Бар
Број на LED Чип:
Над 108 компјутери
Повод:
дневна соба
LED Чип Модел:
2835
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Должина:
1.5m
Водоотпорен сопственост:
IP65