.

2018 жените лето чанта мала торба моден тренд мода занитвам везови мала торба гласник торба

2018 жените лето чанта мала торба моден тренд мода занитвам везови мала торба гласник торба

1360.80
DEN 1061.00 -22 %

Износ
Това е достапна

детали за производот

Повеќе информации

Големина:
(20cm
Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Број На Модел На:
4r6tujt
Тврдост:
Мека
Бренд Име:
Г-Дин XuMeiLi
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Обликот:
седло
Шаблон Тип:
Цртан филм
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Главен Материјал:
PU
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Декорација:
Appliques
Важат за:
младите
младите:
другиот / другите