.

Steampunk Хривнија За Жени Шарм Свадба Ангажман feminina pulseras mujer Нараквици & Алки Американски & Европската Промоција

Steampunk Хривнија За Жени Шарм Свадба Ангажман feminina pulseras mujer Нараквици & Алки Американски & Европската

28.32
DEN 14.00 -51 %

Износ
Това е достапна


Производ : Нараквица Боја : Сребро Материјал : Пластични Големина : 17+5cm см (1"=2.54 см) Тежина : 3g Количина : 1pc Пакување : OPP пакет
Повратни информации : Ние им даде 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети. C некоја ти се молиме не само ни остави лош повратна информација кога ќе има проблем? Ни e-mail и ние ќе процесот на проблемот брзо,ни даде шанса да ви послужи повторно со многу подобра предмети и цена, благодарение толку многу за вашето разбирање и соработка.
Како што е познато,мојот драг пријател,и за нас се само започне бизнис на овој веб-сајт,на повратни информации е навистина важно за сите нас.ние нудиме 100% задоволството на вашето купување и добар квалитет објекти со многу разумна цена,се надевам да ви послужи за долго време во иднина, со многу повеќе предмети.
Превозот и ракувањето со :
Ние ќе процесот на нарачка во рок од 2-3 дена по расчисти исплата , обично ќе го имаат во 20-30 работни дена(благодарение толку многу за вашето трпение), што зависи од вашата дестинација,ќе ви обезбеди следење на информации,обично можете да ги проверите информациите 4 или 5 дена подоцна, откако ја испратите патеката број преку овој веб-сајт(кина пост воздух mail) :
Се враќа :
Ние нудиме 100% задоволството на вашето купување,Mone назад беше гарантира на сите наши објекти,Во случај дека не сте задоволни со тоа,ние wll процесот на наплата откако ќе се врати тоа.Колку што предмети се во иста состојба,но, превозот цена ќе на вашата страна. ни e-mail секогаш кога имате било каков проблем со предмети да ви донесе од нас,па ве молиме немојте само да ни остави лош повратни информации.
Забелешки :
еве некои предлог за чување на вашиот накит да ги задржи во добра состојба за подолго време.
1.ве молиме не го ставајте вашиот накит во пот рака или да ги стави во вода.
2.ве молиме не го носат истиот оној накит, за цело време,го користите вашиот различни накит за возврат.
3.стави во кутија за накит кога ќе не носи тоа,да ги задржи од влажен воздух и прашина.
3.ве молиме да не се судираат со други тешко предмети.
благодарение толку многу за вашето трпение!

Повеќе информации

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
позлата:
сребро позлатен
Бренд Име:
guangtuo
Број На Модел На:
SL199
Материјал:
Пластични
Функција:
закачам
is_customized:
bracelets & bangles
pulseras mujer:
закачам за жени
хривнија закачам:
pulseira feminina
Жените Хривнија:
Жените Закачам
нараквици за жени:
мали алки
свадба ангажман хривнија:
Нараквици
хривнија:
хривнија шарм
Материјал:
пластични (НЕ Кристал)
Дијаметар:
2.5 cm