.

Smiss Мирис Слободни Свила Ден Крим Влажна Sooth Отстрани Winkles Анти Чувствителна Кожа Бесплатен Превозот ..

Smiss Мирис Слободни Свила Ден Крим Влажна Sooth Отстрани Winkles Анти Чувствителна Кожа Бесплатен Превозот

DEN 907.20

Износ
Това е достапна

Бренд Име : SMISS Употреба : се Соочуваат со Објектот Тип : Крем Пол : Женски Функција : Анти-Стареењето Состојка : СВИЛА НЕТО WT : 50
Smiss Свила Крем
Број 1 Бренд Свила Крем во Кина. Популарен во Јапонија, Кореја, Сингапур и U. S. A.
Свила Крем е 100% мирис слободни
Безбедност & Чистота : SMISS крем не содржат било кој парфем. Тоа е погоден за чувствителна кожа.

Повеќе информации

Употреба:
Лице
Тип На Објект:
Крем
Функција:
Навлажнувачки
Бренд Име:
SMISS
Број На Модел На:
ден крим
Пол:
Унисекс
НЕТО-WT.:
50g