.

Нови Пристигнување Губење на масти Горење на телото форма Open-Биста солидна Camisole Тенок одговара Вест Блузи тенкови За Жените лето S1

Нови Пристигнување Губење на масти Горење на телото форма Open-Биста солидна Camisole Тенок одговара Вест Блузи

153.60
DEN 129.00 -16 %

Износ
Това е достапна


Нови Пристигнување Губење на масти Горење на телото форма Open-Биста солидна Camisole Тенок одговара Вест Блузи тенкови За Жените лето
М : Должина 44cm, биста : 28*2cm половината : 24*2cm
L : Должина 46cm, биста : 30*2cm половината : 26*2cm.

Повеќе информации

Големина:
M, L
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
ROPALIA
Блузи Тип:
Camis
Стил:
High Street
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
жените форма вест